Zedník

Zedník

Pro pracovníky ve stavebnictví je určena příležitost získání výučního listu v oboru vzdělávání zedník. K vykonání závěrečné zkoušky můžete přistoupit po úspěšném vykonání profesní kvalifikační zkoušky PK Zedník 36-020-H nebo skupiny dvou PK Omítkář 36-057-H a Montér zdících systémů 36-056-H. První profesní kvalifikační zkouška je zaměřena na zednické práce a další kvalifikační zkoušky na problematiku zateplování budov. Pro uchazeče o profesní kvalifikační zkoušky jsme připravili možnost teoretické a praktické výuky. V teoretické části se uchazeči dozví o vlastnostech stavebních materiálů, čtení výkresové dokumentace a technologických postupech jednotlivých stavebních prací.

V praktické části budou uchazeči pod vedením učitele odborného výcviku provádět stavební práce. Zdokonalí si způsoby zakládání staveb, provádění svislých nosných konstrukcí, montáže stropů, způsoby omítání stěn a zateplování budov.

Pro uchazeče jsou připraveny moderní učebny a dílny, nářadí a mnoho druhů stavebního materiálu. Ke zvládnutí učiva jsme připravili jednoduché učební texty. Výuku zajistí pracovníci Střední školy stavebních řemesel s dlouholetou praxí ve stavebnictví. Věříme, že Vás naše nabídka osloví.

Základní údaje

Název a kód oboru vzdělávání: Zedník (kód: 36-67-H/01)

Skupina oborů: Stavebnictví, geodézie a kartografie (kód: 36)

Povolání: Zedník

Doklady potvrzující ÚK: Výuční list + vysvědčení o závěrečné zkoušce

Závěrečnou zkoušku z oboru Zedník (kód: 36-67-H/01) lze složit po předložení osvědčení o získání následující profesní kvalifikace nebo skupiny profesních kvalifikací:

Zedník/zednice (kód: 36-020-H)

  

 

Jihomoravský kraj Aktivní projekty