Společné kontakty ŠKOLY

Střední škola stavebních řemesel Brno-Bosonohy, příspěvková organizace
Pražská 636/38b, 642 00 Brno - Bosonohy


IČ: 00173843, DIČ: CZ00173843, číslo účtu: 62733621/0100 KB Brno-město

Pražská 636/38b, 642 00 Brno - Bosonohy +420 547 120 661 sekretariat@soubosonohy.cz datová schránka: cymwdzm
GSM souřadnice vjezdu: 49°10'28.6"N 16°32'04.1"E (49.174618, 16.534472)

Vedení SŠSŘ
VEDENÍ
Košťál Jiří, Ing.ředitel547 120 655
Nováková Janaasistentka ředitele547 120 661 739 672 767
Měřinský Zdeněk, Mgr.zástupce ředitele pro teoretické vyučování547 120 737 720 948 120
Vítek Petr, Mgr.zástupce ředitele pro odborný výcvik547 120 663 601 161 350
Komínek Roman, Mgr.zástupce ředitele pro výchovu mimo vyučování547 120 641 727 852 003
Vaňková Jaroslavavedoucí ekonomického úseku547 120 634 601 565 507
Prachařová Hedvika, Ing.statutární zástupce ředitele, vedoucí TPÚ547 120 632 607 119 101
Tesař Petr, Ing.vedoucí regionálního vzdělávání547 120 638 720 948 100
Fischerová Ivana, Ing.manažer kvality, pověřenec pro ochranu osobních údajů547 120 654 702 143 192
studijní oddělení
Klapalová Karolína, Ing.studijní referent547 120 651 606 060 055
nábor žáků
Komínková Hanavychovatelka, nábor žáků 607 063 806
sociální pracovník
Pospíšilová Sedláčková Hana, PhDr., DiS.sociální pracovník 702 193 137
strava – objednání, platby
Sobková Hanaúčetní547 120 631
marketing
Halavín Ivan, Ing.samostatný referent marketingu 732 281 432
projekt iKAP JMK II
Hypr Josef, Ing.odborný garant COVpS 602 751 824
Knapil Miloslav, Mgr.odborný garant aktivit partnera 601 383 189
Úsek teoretického vyučování
vedení
Měřinský Zdeněk, Mgr.zástupce ředitele pro teoretické vyučování547 120 737 720 948 120
Francová Eva, DiS.asistentka zástupce ředitele 547 120 724
učitel teoretického vyučování
Bár Arnošt, Mgr.učitel teoret. vyučování, metodik prevence547 120 732
Bednářová Smíšková Jitka, Mgr.učitelka teoret. vyučování547 120 744
Bittmannová Lenka, Ing.učitelka teoret. vyučování547 120 734
Bočková Ivana, Ing.učitelka teoret. vyučování547 120 762
Božeková Jana, Ing.učitelka teoret. vyučování, koordinátor ICT547 120 765 725 439 914
Březinová Magda, Ing.učitelka teoret. vyučování547 120 767
Brücknerová Zdeňka, Ing.učitelka teoret. vyučování547 120 767
Chaloupková Jana, Mgr.učitelka teoret. vyučování547 120 733
Hájková Hana, Mgr.učitelka teoret. vyučování547 120 741
Huňáčková Jana, PhDr.učitelka teoret. vyučování, výchovná poradkyně547 120 726
Hyprová Kateřina, Mgr.učitelka teoret. vyučování547 120 734
Komínek Radim, Mgr.učitel teoret. vyučování547 120 732
Kovář Ondřej, Ing.arch.učitel teoret. vyučování547 120 763
Krejčí Stanislav, Ing.učitel teoret. vyučování547 120 741
Kresánková Hana, Ing.učitelka teoret. vyučování, metodik prevence547 120 762
Krula Pavel, Ing.učitel teoret. vyučování547 120 758
Kuzdas Miroslav, Ing.učitel teoret. vyučování547 120 761
Malinský Robert, Ing.učitel teoret. vyučování547 120 743
Matoušková Veronika, Ing.učitelka teoret. vyučování547 120 733
Mojžíšová Eva, Ing.učitelka teoret. vyučování547 120 762
Müller Tomáš, Mgr. et Mgr.učitel teoret. vyučování547 120 732
Musílková Magda, PaedDr.učitelka teoret. vyučování547 120 733
Nešpor Petr, Ing.učitel teoret. vyučování, správce EDOOKIT547 120 763 725 438 050
Ondráček Libor, Ing.učitel teoret. vyučování547 120 758
Ondruš David, Mgr. Bc.učitel teoret. vyučování547 120 741
Sedláček Miloslav, Ing.učitel teoret. vyučování547 120 743
Špičková Alena, Ing.učitelka teoret. vyučování547 120 726
Suchomel Vilém, PaedDr.učitel teoret. vyučování547 120 762
Svobodová Irena, Ing. et Ing.učitelka teoret. vyučování547 120 765
Weinštuk Marek, Mgr.učitel teoret. vyučování547 120 761
Zapletalová Alena, Mgr.učitelka teoret. vyučování547 120 764
Žilková Olga, Ing.učitelka teoret. vyučování547 120 764
Žižka Vít, Mgr.učitel teoret. vyučování547 120 734
Ryl Milan, Mgr.manažer kvality547 120 725
školník
Pokorná Jaroslavaškolník547 120 721
místnost
Sborovna 547 120 723
Tělocvična 547 120 751
Úsek odborného výcviku
vedení
Vítek Petr, Mgr.zástupce ředitele pro odborný výcvik547 120 663 601 161 350
Vítková Ivaasistentka547 120 781 725 897 403
učitel odborného výcviku
Kresánek Jaroslav, Mgr.vedoucí učitel odborného výcviku547 120 783 603 463 121
Dobrovolný Tomášstrojní mechanik547 120 639
Hloušek Leoš, Ing.mechanik plynových zařízení, technik BOZP a PO547 120 752 702 294 962
Mahovský Jaroslav, Bc.instalatér547 120 784 739 203 693
Miklík Josefstrojní mechanik, instalatér547 120 612
Poláček Liborinstalatér547 120 787
Polášek Jan, Bc.instalatér, mechanik plynových zařízení547 120 610
Rosendorf Lukášmechanik plynových zařízení547 120 610
Varvařovská Danamechanik plynových zařízení, instalatér547 120 785
Varvařovský Michalmechanik plynových zařízení, instalatér547 120 639
Večeřa Pavelinstalatér547 120 787
Bittmann Roman, Bc.vedoucí učitel odborného výcviku547 120 786 731 155 766
Halouzka Martin, Bc.uměleckořemeslné zpracování dřeva547 120 656
Halouzková Lenka, Bc.čalouník, uměleckořemeslné zpracování dřeva 702 205 386
Jaša Jiříumělecký tuhlář a řezbář547 120 789
Klusák Jantruhlář, uměleckořemeslné zpracování dřeva547 120 626
Krahulík Paveltruhlář, uměleckořemeslné zpracování dřeva, tesař547 120 784
Křivánek Libor, Bc.truhlář, umělecký tuhlář a řezbář547 120 784 720 073 938
Maděránek Miloš, Ing.truhlář547 120 626
Malý Karelčalouník, uměleckořemeslné zpracování dřeva
Měřinský Marek, DiS.truhlář, uměleckořemeslné zpracování dřeva, nábytkářská s dřevařská výroba547 120 789
Neužil Paveltruhlář, umělecký truhlář a řezbář, uměleckořemeslné zpracování dřeva 606 807 105
Nosek Viktortruhlář547 120 626
Piskač Antonínumělecký truhlář a řezbář547 120 656
Pokorná Anna, DiS.uměleckořemeslné zpracování dřeva547 120 656
Přibyl Josef, Bc.truhlář, uměleckořemeslné zpracování dřeva, nábytkářská s dřevařská výroba547 120 789
Slaný Roman, DiS.uměleckořemeslné zpracování dřeva547 120 789
Svoboda Liboruměleckořemeslné zpracování dřeva547 120 789
Široký Milan, Ing.vedoucí učitel odborného výcviku547 120 786 604 280 968
Dubač Zbyněkkominík547 120 612
Hypr Roman, Ing.tesař547 120 788 739 203 694
Kleveta Zdeněkzedník
Křiva Marek, Ing.tesař547 120 656
Mikulica Zdeněktesař, truhlář547 120 656
Mikulka Liborzedník
Nevěčný Petrpokrývač, klempíř547 120 788
Pánek Lukášzedník 727 813 549
Putnar Janzedník 702 205 623
Tesař František, Ing.klempíř547 120 788 739 203 692
Voleš Ondřejtesař547 120 788
Úsek výchovy mimo vyučování
vedení
Komínek Roman, Mgr.zástupce ředitele pro výchovu mimo vyučování547 120 641 727 852 003
budovy A + B, ubytování SOU a SŠ
Kancelář vychovatelů 733 525 738
Zukal Petr, Mgr.vedoucí vychovatel 601 234 556
Bednářová Mlaskačová Ivavychovatelka 733 525 738
Mlejnková Ilonavychovatelka 733 525 738
Ševčíková Radmilavychovatelka 733 525 738
Smejkal Miloš, Mgr.domovník - noční služba
budovy A + C, ubytování SOU a SŠ
Vachová Dagmarvychovatelka 733 525 738
budova C, ubytování VOŠ a VŠ
Šoltésová Iveta, DiS.provozář547 120 688 702 220 449
Čeleďová Růženadomovník547 120 688
Ekonomický úsek
ekonomický úsek
Vaňková Jaroslavavedoucí ekonomického úseku547 120 634 601 565 507
Nakoukalová Hanamzdová účetní547 120 665
Kalinová Petrapersonalistka547 120 652 606 248 667
Vyhňáková Věravedoucí účetní547 120 690
Budíková Šárkaúčetní547 120 643
Mahnová Danaúčetní547 120 643
Olejníčková Leona, Mgr.účetní547 120 636
Košťálová Martareferentka zásobování547 120 771 702 219 979
Vajdišová Petrareferentka zásobování547 120 771 702 219 979
Trlidová Svatavaadministrativní a spisový pracovník 727 813 553
Technicko provozní úsek
technicko provozní úsek
Prachařová Hedvika, Ing.statutární zástupce ředitele, vedoucí TPÚ547 120 632 607 119 101
Danihelka Pavel, Ing.vedoucí správy budov a technických činností 739 203 691
Szpak Jakubreferent majetkové správy 727 816 365
Správce ICT 547 120 613 739 573 332
Veselý Stanislavúdržbář
Hradil Jiříúdržbář 607 029 143
Tesař Václavúdržbář
Krejča Antonínprovozní elektrikář 702 031 560
místnost
Vrátnice 547 120 711 601 383 188
Kuchyně 547 120 622
CŽU a Regionální vzdělávací centrum
CŽU a regionální vzdělávací centrum
Tesař Petr, Ing.vedoucí regionálního vzdělávání547 120 638 720 948 100
Křížová Pavlaasistentka CŽU547 120 630
Kindlerová Kateřinareferentka CŽU547 120 745 727 852 008
Krejčová Dagmarprovozář RVC 720 948 102
Stejkora Davidreferent RVC
Rudolf Milantechnický pracovník RVC 720 948 101
Špička Paveltechnický pracovník RVC 720 948 101
Svářečská škola
Svářečská škola
Blažek Janučitel praktického vyučování547 120 747
Hungr Martinučitel praktického vyučování547 120 747
schránka důvěry

Chcete se na něco zeptat nebo nám něco sdělit?