Proč studovat u nás

Proč studovat u nás

10 důvodů Proč studovat na SŠSŘ Brno-Bosonohy

1)  Vše pod jednou střechou

Třídy pro teorii i praxi, ubytování, jídelna a sportoviště jsou na jednom místě. Žádné další dojíždění.

2)  Nadstandardní bonusy a jistota zaměstnání

Firmy spolupracující se školou poskytují vybraným stavebním oborům technickou a materiální pomoc pro provádění odborné výuky a vyplácí nadstandardní hmotné zabezpečení a finanční ohodnocení /stipendia, stravné, dopravné/. Po získání výuční listu garantují pracovní místo.

3)  Školní pomůcky zdarma

Ochranné pracovní oděvy, nářadí i materiál na výuku – to vše dostanete zdarma.

4)  Podporujeme ambice

Po získání jednoho výučního listu si můžete udělat další v jednoletém zkráceném studiu. Nebo pokračovat k maturitě… třeba až na vysokou školu! Naše škola vám nabízí kvalitní základ, na kterém můžete dále stavět.

5)  Investujeme do žáků

Investovali jsme více než 300 milionů korun do vybavení školy a dílen. Máme nejnovější stroje, včetně CNC strojů. V praxi vás tak nic nepřekvapí.

6)  Za práci i studium odměnu

Za práci na zakázkách dostávají naši žáci finanční odměnu. A navíc - úspěšným žákům vyplácíme každé pololetí stipendium až 2 500 Kč u oborů klempíř, mechanik plynových zařízení, kominík, tesař, zedník, zedník-obkladač, pokrývač a čalouník.

7)  Jsme spojení s praxí

Výuka u nás není odtržená od praxe. Spolupracujeme s firmami i cechy, už během studia se dozvíte, jak to vypadá v praxi.

8)  Nebráníme se přestupům

A co když během studia zjistím, že můj obor není to pravé ořechové? Žádný problém! V rámci školy můžete obor změnit a začít studovat ten, pro který máte vlohy.

9)  Jsme online

U nás se budete učit z elektronických učebnic a online slovníků. Wi-Fi máme ve vyhrazených prostorách areálu školy a využívat můžete také školní počítače.

10)  Zaměstnání pro každého

Řemeslníků je velký nedostatek, naší žáci mají už předem danou 100% uplatnitelnost na trhu práce.

 

Jihomoravský kraj Aktivní projekty